Stavebníctvo
Matej Kliment
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
- Obec
- Lišov
- Od roku
- 1999
- IČO
- 37 100 084
Matej Kliment
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 962 71 Lišov
- Na trhu od
- 3. novembra 1999
- IČO
- 37 100 084
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Podnikanie v číslach
- 26
- rokov na trhu
- 1999
- rok vzniku
- 1
- položka predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Matej Kliment
Matej Kliment – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Lišov. Podniká od 3. novembra 1999.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Matej Kliment
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 37 100 084
- Dátum vzniku
- 3. novembra 1999
- Miesto podnikania
- 962 71 Lišov
- Živnostenský register
- Okresný úrad Zvolen, vložka č. 402-13174
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 43.35)
- Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Matej Kliment zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri.
-
Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Matej Kliment?
Miesto podnikania je v obci 962 71 Lišov.
Čím sa Matej Kliment zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov.
Aké je IČO – Matej Kliment?
IČO je 37 100 084.
Odkedy podniká Matej Kliment?
Podnikanie začalo 3. novembra 1999. Na trhu pôsobí 26 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.